| sematorka a întrebat:

Buna TPU! Era un film in care niste barbati se costumau in femei (isi puneau si masti) aveti vreo idee cum se numea filmul?(era comedie) Dau funda.(a mi-am amintit ca intr-o zi un hot a furat geanta unuia dintre baietii deghizati in femei si el a fugit dupa hot, parca)

10 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „White Chicks" (2004) cu frații Wayans.
http://www.imdb.com/title/tt0381707/
Numai bine!

| vali1985 a răspuns:

Doua pupeze albe cred ca te referi.
A fost de multe ori la Tv.
Bafta!

| MrAngelus a răspuns:

White Chicks

Doua Pupeze Albe

| LifeEndsWithADream a răspuns:

White chics

| LifeEndsWithADream a răspuns:

White chicks*

| ilika a răspuns:

Este white chicks?

| CristinaUrsache a răspuns:

Si eu imi amintesc, si mai era cumva o secventa ca sau dus la cumparaturi de haine si nu ii incapeau si cand a probat inu niste blugi si atunci ia zburat nasturele in oglinda si a sparto?

| Alexut22 a răspuns:

Big Mommas House? Cred. Nu sunt sigur dar poti verifica.

| WeiWeii a răspuns:

Eu stiu un astfel de serial, in care 2 barbati se costumau in femei si este comediethinking
Uite numele =] : Little Britain