| bambi12313 a întrebat:

TPU! Este pentru prima data cand pun o intrebare pe acest site. Am vrut sa imi creez un cont aici pentru a putea ajuta anumite persoane insa se pare ca acum si eu am nevoie de ajutorul vostru, daca vreti si puteti bineinteles.
Acum cativa ani am vazut un film era vorba despre o fata care se certase cu mama ei, asa ca plecase de acasa. Ea a intalnit o familie de batrani, care au luat-o in grija lor. Insa acesti oameni vroiau de fapt sa semneze un act prin care dupa moartea ei primeau o suma de bani. Aveti idee cum se numea acest film.

1 răspuns:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai batrani care au pacalit o fata sai dea multi bani si un act sexual