| Smile4ever a întrebat:

Este un film cu o fta care se dusase la o cabana sa studieze[cred]si dupa s-a dus la benzinarie nu stiu ce sa faca si paraca a udat un baiat ...si baiatul ala a venit la cabana la ea cu inca trei baieti... dupa au batuto si au violat-o dupa a fugit prin padure. a gasti-o u vanator a duso inapoi la cabana parca si acolo era si baieti aia si asta era inplicit cu baieti si au violat-o iar, si nu mai stiu exact ce se intampla de aici in colo. poate sa-mi spuna si mie cum se numeste filmul.ca vreau sa-l vad iar. plizzzz

1 răspuns:
| gogaie a răspuns:

Poate găsești răspunsul tău aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/ :D