| RukkyRukkya a întrebat:

Buna TPU exista sezonul 2 din animeul Ao No Exorcist? daca da dati-mi va rog frumos un site unde il pot vedea... funda.(^x^).

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Vestea cu adevarat proasta nu este ca nu exista un al doilea sezon la acest anime, ci este aceea ca nici macar manga nu este On Going sad Adica, daca manga nu este On Going (adica ca vor mai aparea chaptere) nu ne putem astepta prea curand la un al doilea sezon. Si totusi mai exista o mica raza de speranta, insa doar daca autorul va vrea sa continuie povestea, insa, chiar si asa, asta ar insemna aproximativ 3-4 ani de asteptare. Insa, daca afli ceva noutati, sa ma anunti si pe mine! Bafta! happy

| irbis a răspuns (pentru ピンク):

Manga inca mai continua, nu s-a terminat.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu există sezonul doi la acest anime.

| irbis a răspuns:

Nu exista un alt sezon, dar urmeaza sa apara un film. Insa se pare ca nu este o continuare. Manga insa inca mai continua.

| DimLight a răspuns:

Parca nu.

| Arikirinmotoka a răspuns:

Din pacate nu se mai continua seria, dar in schimb are un OVA.

| 니코 a răspuns:

Din pacate nu exista sez 2
scuzesad

| Valentin_Apostol_1995 a răspuns:

Am vazut triler sezonul2 ao no exorcesist si un film despre un demon de pasti intr-un fel tare ciudat