| Pufoseniiee a întrebat:

iar vin cu o intrebare laughing stie cineva daca Anca din "Pariu cu Viata" va fi lovita de bomba? sau daca va pati cineva ceva? va rog ajutati-ma sad Dau funda jur :*

Răspuns Câştigător
| KatomikaTakumi a răspuns:

Buna!
Eu nu cred ca o sa apese Dragoslav pe buton. Daca te uiti mai bine, sau cel putin asa am vazut eu, lasa ''telecomanda aia" in jos, nu apasa.Si eu cred ca o sa ii salveze George pe toti!

5 răspunsuri:
| AleDia a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca va patii nimeni nimic.Sau cine stie? Uita-te si o sa vezi.Dar nu prea cred ca va patii cineva ceva sau daca da atunci m-am inselat.Scuze.

| Warhead a răspuns:

Cine e aia?

| cristina2521 a răspuns:

Nu,nu va patii nimic.laughing

| KatomikaTakumi a răspuns:

Presupun ca acum vrei sa stii daca Vlad si Anca mor in serial. Eu stiu doar de Vlad ca nu moare. Uite un promo : http://www.youtube.com/watch?v=pP-vRt29X30&feature=g-high-u

| Pufoseniiee explică (pentru Warhead):

Nu mai da raspunsuri daca nu sti!