| Bodnar_Ramona_1982 a întrebat:

Buna TPU.Imi plac mult filmele de groaza gen Saw,Maniac, Casa de ceara etc...Am nevoie de niste site.uri de pe care as putea viziona filme in genul precizat mai sus, cu telefonul mobil.....Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sosonel65 a răspuns:

Filmepro.ro, pe acest site poti gasi orice gen de filme, pe care le poti viziona si de pe telefon!winking (pe acest site sunt niste filme de groaza foarte bune!winking cel putin pe mine, unele chiar m-au infricosat.)