| alyaly123 a întrebat:

Buna TPU.Imi place filmul Amurg(Twilinght). Imi puteti spune pe ce site l-as putea viziona.Va rog sa nu fie pe parti sa fie intreg.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| JAMALEEE a răspuns:

Buna deci linkul

http://la-cinema.net/2009/10/twilight-amurg-2008/

Vizionare placuta :o3

| ella113 a răspuns:

Tocmai ca a fost ieri pe pro tv la 20:30 dar acum se pare ca asta nu-ti mai estre folositor

| PinkyVenus a răspuns:

A fost ieri pe pro tv(10 iunie) dar se pare ca l-ai ratat din pacate il poti doar descarca mmai sunt pagini si cu subtitrare dar trebuie sa cauti f mult si poate avea si riscuri cand cautam am dat peste mai multe pg de genul asta din pacate nu este nici o reluare