| Powpow a întrebat:

Imi poate spune cineva pe scurt ce se intampla in Fruits Basket? M-am uitat la 20 de episoade dar m-am plictisit de poveste:-D.Am cautat dar nu am gasit ce vroiam...Multumesc pentru ajutor!:-)

Răspuns Câştigător
| Cookieh a răspuns:

Daca ai vazut deja 20 de episoade, mai ai inca 6. In ultimele 6 actiunea devine din ce in ce mai intensa, iar in ultimele 3 episoade suspansul e la maxim. Insa daca tu cauti in finalul animeului o poveste de dragoste, nu ai s-o gasesti. Mai multe nu-mi spun, poate vei vrea sa vezi singura big grin.