| BiancaCherescu a întrebat:

Îmi puteți spune și mie seriale interesante cu cel puțin 6 sezoane? Îmi plac serialele lungi, cred că sunt cele mai frumoase. NU contează genul. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Justified,The Shield,Sons Of Anarchy,GoT,Lost,The Sopranos,Californication,True Blood,TVD, Supernatural, PLL, The Walking Dead,
Smallville,Skins,Shameless, Six Feet Under (5 sez.)

| LoredanaS19 a răspuns:

The Vampire Diaries
Teen Wolf
True Blood
Gossip Girl
-acestea le-am vizionat eu si sunt super happy

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Jurnalele Vampirilor, Pretty Little Liars, American Horror Story, Supernatural, Glee, Tanar si nelinistit daca vrei sa-ti petreci si viata de apoi uitandu-te la seriale laughing si mai sunt si serialele alea indiene de cate 1000 de episoade in caz ca te intereseaza drama de familie big grin

| Ariana12321 a răspuns:

The vampire diaries
Pretty little liars
Game of thrones
Supernatural
The walking dead
Teen wolf
Prison Break
Revenge
Gossip girl