| elenamaria11021 a întrebat:

Vreau si eu cateva seriale, nu conteaza genul, dar sa nu fie foarte mult SF. Am inceput Supergirl si nu prea imi place. The Originals, la fel, nu prea ma incanta. Singurul serial pe care il ador este The 100, dar sunt cu el la zi si ma plictisesc asteptand o saptamana sa apara un episod.
Daca puteti sa si povestiti putin serialele.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Riverdale,Damien,The OA, 3%, Beyond, Raveswood, The 100, The Magicians, The Shannara Chronicles, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Stranger Things,Wayward Pines,Incorporated,Caprica, Whispers, Believe, Travelers, Black Mirror, Sense8, Star-Crossed, The Tomorrow People, Terra Nova, Under The Dome, Time After Time

| elenamaria11021 explică (pentru faramatania):

Stii cumva unde pot gasi 3% online subtitrat? Nu il gasesc pe google...

| faramatania a răspuns (pentru elenamaria11021):

Îl găsești din prima căutere/scrii : 3% Online Subtitrat HD și asta e.Este foarte bun serialul, ai ales bine să-l vezi primul.Mie mi-a plăcut f.mult,aștept sez.2. Oricum îți urez vizionare plăcută, nu te vei plictisi asteptând să apară episoade, sez.1 este finalizat.

5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Rick si Morty. Cel mai bun serial animat.

| Nicoleta4000 a răspuns:

Hmm...cam peste 9 luni apare sezonul 5 din The 100, iar eu inca mai cred ca Roan traieste.laughing))))))))
Ai putea sa incerce Game of Thrones.

| bbbbbbbbnbbbb a răspuns:

Eu am terminat Teen Wolf. Astept sa inceapa partea a doua din sezon.Este vorba despre un baiat care este muscat de un varcolac. O sa iti zic in parte de fiecare sezon cam ce se intampla tot sezonul. In primul sezon Scott, cel care a fost miscat, il cauta pe Alpha. In al doilea Jackson a vrut sa devină varcolac dar a devenit Kanima (un fel de soparla). In al treilea sezon va aparea o intreaga haita de Aplha. In prima parte a sezonului este vorba de un druid (sau druin, nu mai stiu sigur) care omoară personae iar in a doua parte Stiles este posedat. In sezonul 4 va aparea cine care omoară toate ființele supranaturale din oras. In sezonul 5 apar niste medici care fac experimente pe niste oameni. Iar in sezonul 6 Stiles este blocat intr-o alta "lume". Am mai vazut breaking bad si pretty little liars, uneori sunt plictisitoare dar ti le recomand. Funda?