| xxASmileFromHeLLxxx a întrebat:

Heyy! Vreau si eu in seara asta sa ma uit la un film horror. Caut ceva care chiar sa ma sperie. Ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| giuliano2013 a răspuns:

Vrei horror...mie mi-a placut mult: sillent hill, drag me to hell, frozen2007, wolf creek, cabin fever, REC, exorcizarea lui emily rose-daca vrei sa dormi nu te uita laughing saw3, return of the devil, devil inside, the island, house of wax,,, acum alege tuwinking sillent hill si emily rose..sunt ok... daca nu vrei sa dormi, iar restul sunt filme horror super. bafta.

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Evil Dead
Texas Chainsaw 3D
Wrong Turn 5
The Cabin In The Woods
Hostel
Insidious
Martyrs
The Ruins

| val31989 a răspuns:

Buna.Uite cateva filme pe care l-am vizionat si mi-au placut nespus de mult:Masacrul din Texas, Wrong turn1, 2,3, 4,5, Final destination 1 si 2 [pe aste le-am vizionat eu],The descente,One missed call,Misterele casei bantuite,Mama,Chernobyl Diaries, House of wax, Seconds Apart, Wake Wood. Ceva care sa te sperie cred ca ar fi Wake wood, final destination 2 si misterele casei bantuite.
Sper ca te-am ajutat.

| soloangel01 a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5 care vrei tuwinking

| marktheshark a răspuns (pentru marktheshark):

Dar e prea dur pentru tine.

| xxASmileFromHeLLxxx explică (pentru marktheshark):

L-am vazut si nu mi se pare deloc cine stie ce... adica nu a reusit deloc ma sperie

| SparkleO a răspuns:

Final destination, care vrei tu... sau incearca the house of 13th ghost, mie mi-a placut!

| ciotori a răspuns:

Wrong turn care il vrei :*