| andreea18_2709 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune cum se termina finalul serialului vampire diaries? pls dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| g3orgianna21 a răspuns:

Foarte pe scurt: Stefan bea din nou sange (la pus Klaus ca sal vindece pe DaMon )si pleaca cu Klaus, Elena si Damon se saruta [sh Damon isi revine de la muscatura de varcolac pentru ca Katherine ii da sangele lui Klaus ca sa se vindece], fratele Elenei vede fantomelaughing (vicki, ana etc.) Sh km atat.tongue

1 răspuns:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Mai bine uitate.asa nu prea iti dai seama.este un finalsad