| andreea18_2709 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune cum se termina prima parte a filmului Twilight?

Răspuns Câştigător
| Veronici a răspuns:

Poi Bella este muscata de ala... james parca il cheama dar pana la urma o salveaza edward ca o musk si ii scoate veninul apoi merg amandoi la bal (Bella cu piciorul in ghips laughing) si ii cere lui edward sa o muste sa devina si ea ca el dar pana la urma se razgandeste chiar in ultimul moment big grinbig grinbig grinsi asa s-a terminat

6 răspunsuri:
| Sabìŋaaa a răspuns:

James o ademeneste pe Bella in vechea ei sala de balet din Phoenix si acolo ii rupe piciorul si o musca. Ceilalti Culleni il fac bucati si il ard iar Edward ia supt veninul din corpul Bellei, gasind vointa sa se opreasca. Ea a ajuns la spital cu scuza ca a cazut pe scari. A venit si mama ei din Florida sa o vada. Pana la urma Ed si Bella s-au dus la bal. Victoria se uita la ei cum dansau si asa s-a terminat.

| katherine09 a răspuns:

Prima parte din Twilight se termina cu moartea lui James care o musca pe Bella, iar Edward suge veninul si reuseste sa se opreasca apoi Bella ajunge la spital unde se hotaraste ca vrea sa ramana in Forks si isi cere iertare de la tatal sau ca a vrut sa plece si apoi merge la bal cu Edward.

| Classy a răspuns:

Cei doi decid sa nu se mai desparta si familia lui Edward se abtin sa o transforme in vampir.

| smecherulxxl5 a răspuns:

Pai se termina cand vampirul ii ia veninul lui bella si o duce la spital.apoi.mai este un bsl la care sau dus si acoo sau sarutat.

| Onissy a răspuns:

Edward si Bella merg la un bal.Din dorinta Bellei Edward o musca si devine vampir.

| ItsMyTime a răspuns:

Bella il impiedica pe edward sa se arate lumi si raman impreuna si bella zice ca dupa ce termina liceul va deveni vanpir