| MaryMarya001 a întrebat:

Imi puteti spune niste anime-uri cu vampiri(cu mister si dragoste), gen Vampire Knight?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Anime-ul Rosario to Vampire este foarte bun... Este si foarte pervers, de asemenea laughing dar nu este numai cu vampiri, este cu un baiat care ajunge din greseala intr-o alta lume cu o scoala de monstrii (el crezand ca e una normala). Contine si multa comedie happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Chiar cand am dat "raspunde" mi-a mai venit in minte un anime SUPER tare (chiar daca are 10 episoade). Se numeste Blood Lad si chiar m-a uimit...

| MaryMarya001 explică (pentru anonim_4396):

L-am vazut un pic mai demult, si mie mi-a placut dar au fost prea putine episoade.

| AnotherOne02 a răspuns:

Hmm....ai putea sa te uiti la Diabolik Lovers (s-a uitat o colega si a spus ca este destul de "fain") sau la Brothers Conflict (ala nu este cu vampiri dar nu este foarte rau...).

| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii :*.Si mie imi plac foarte mult anime-urile cu vampiri. Am urmarit si Vampire Knight dar si altele:Blood+, Black Blood Brothers, Trinity blood, Chibi Vampire (Karin), Vampire Hunter D, Blade, Vampire Wars. Si acestea mi se-au parut foarte interesante

Sper ca te-am ajutat. :*

| KiraBlaack a răspuns:

Cu vampiri nu ştiu, dar ştiu câteva care s-ar putea să-ţi placă: Death Note, The legend of Kora, Mirai Nikii. Sper să nu mă dai dracu' pentru că nu ţi-am spus cu vamipiri dar mna. Am încercat şi eu.