| diana_6858 a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune un film ex o fata mai urata in care se indragosteste de un baiat frumos si api ajunge frumos din astea dau fundita promit

Răspuns Câştigător
| Miii a răspuns:

A Walk To Remember. e super filmul. cauta'l pe DivixOnline.biz. sper sa-ti placebatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Pai Betty cea urata(toti stim telenovela), patit-o feo(tot telenovela), Main hoon na(e indian)e o kestie cand se face ea mai frumoasa pentru el (dar ea era orqm frumoasa);

| Foxylicious a răspuns:

The Hottie and the Nottie

| lucybzz a răspuns:

SPAM10188/lucyan big grin

| raducu29 a răspuns:

Uita-te la Beastly... sper sa iti placa