| anonim_4396 a întrebat:

va rog frumos sa imi ziceti si mie un nume film ...gen u baiat se indragosteste de o fata si fata e cu alt baiat si acel baiat lupta pentru fata sau filme de genu asta! fiindca as vrea sa inteleg sentimentele astea mai in totalitate! thanks, pentru cel mai bun raspuns dau funda!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Daca te intereseaza strict fenomenul ar trebui sa cauti documentare si articole, nu filme. In filme sunt extrem de exagerate aspectele astea si e doar actorie.