| Oral a întrebat:

Buna TPU imi ziceti niste filme si seriale ce merita vazute.
Niste filme/seriale care imi plac sa stiti sa va orientati:
Seriale: game of thrones, the walking dead, Spartacus, Prison Break
Filme: Now You See Me, fifty shades of grey, 300 de spartani si rise 300, Jhon wick, American pie 1-9, etc..., horror nu vreau ca nu imi plac si cu jason statham le-am vazut pe toate deci sa nu va aud.
Astept cate 2-3 seriale si 2-3 filme din cate ati vazut (cele care v-au placut cel mai mult, nu veniti sa-mi faceti o lista cu zeci de filme ca nu dau funda decat la cel care imi spune 2-3 filme si seriale foarte bune!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Filme:
Van Wilder :Freshman Year
21 si 22 jump street
21 and over
Accepted
Expelled
Forever Strong
When The Game Stands Tall
Southpaw. Ultimile 3 chiar merita vazute! Si seriale : Supernatural, Reaper, The 100, Blue Mountain State(gen American Pie), Lucifer. Vizionare placuta!

| Oral explică (pentru Sn4k3):

Esti foarte prost
1 am zis sa-mi zici cateva de top care ti-au placut tie
2 american pie am spus ca l-am vazut idiotule.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Oral):

Se vede ca esti tigan. Toate filmele care ti le-am zis mi-au placut si dupa mine sunt tari. Nu e problema mea ca nu iti plac tie. Nu toti avem aceleasi gusturi. Si pentru filmele American Pie scuze, nu vazusem. Asa ca lasa limbajul asta de tigan prost ca eu doar am vrut sa te ajut. Bafta la gasit filme! Apropo, e o chestie numita google. Acolo se gasesc cam toate filmele. Poti cauta si acolo.

| Eastwood a răspuns:

Salut, uite aici :
- Seriale : - The flash
- The following
- Arrow
- Wayward Pines
- Justified
Filme : - Southpaw
- Prisoners
- Lone survivor
- The departed
- Shooter island

----Vizionare placuta!------

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriale : Under the Dome, The 100,
Filme :Sexdrive, Remember me