| Ramona4you a întrebat:

Imiputeti da si mie niste filme mai lacrimogene asa? Funda:*:*!

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Mi-ai luat-o inainte.

Nu te uita la Hachiko, vei consuma prea multe pachete de servetele oh go on

8 răspunsuri:
| BabyDoll a răspuns:

Cel mai lacrimogen film pe care l-am vazut eu este Hachiko: A Dog's Story. O sa-ti placa parerea mea.

| Ramona4you explică (pentru Hirako):

Multumesc :*

| BabyDoll a răspuns (pentru Hirako):

30 de minute am plans. nu ma putea consola nimeni laughing). dar mi-am revenit.

| Hirako a răspuns (pentru BabyDoll):

Mi-ai luat-o inainte.

Nu te uita la Hachiko, vei consuma prea multe pachete de servetele oh go on

| Akeron a răspuns:

Titanic(Varianta noua )
Life as a House
Terms of Endearment
When a Man Loves a Woman
Hachiko: A dog's Story
About Schmidt
Moulin Rouge!
Ghost
Million Dollar Baby
Sper ca te-am putut ajuta si ca o sa iti alegi cv de aici. Funda?

| Justme999 a răspuns:

Hachiko e foarte frumos filmul dar poti incerca si 1. A walk to remember...e foarte frumos filmulhappy
2. Sweet november
3.P.S. I Love You
4.The Notebook
5. Titanic
6.Remember me
7. Love story
8.Gladiator
9.Million Dollar Baby
10.Pearl harbour
11.The phantom of the opera
12.If only
13.Casablanca
14.Rosetta ( e din 1999)
15.Artificial Intelligence (e un film drama Sf si aventurabig grin)...cam atat sper sa-ti placa

| cruxy a răspuns:

A walk to remember sau La vita e bella... dar fiecare trateaza subiecte diferite... Primul e o poveste de dragoste trista si al doilea e despre o familie care traieste in timpul celui de-al doilea razboi mondial. Anyway sunt superbe ambele filme. Merita vizionatehappy

| Ionut_Ionut_1996_UIw3 a răspuns:

Black beauty, minus 25 de grde celsius.

| Nyco2001 a răspuns:

Buna! Mie mi-a placut mult : LOVE STORY! un film super tare si romantic! Sper sa-ti placa! kiss