| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna TPU.In legatura cu serialul„chramed"(farmece) care a fost difuzat pe Diva Universal.pana la ce episod&sezon a fost difuzat?L-am gasit pe net,dar nu stiu de unde sa incep sa ma uit.si nu as vrea sa-l iau din nou de la inceput happy.Cine imi spune primeste funda happy (mda,stiu ca e complet inutila,dar daca nu scriu nu primesc nici un raspuns)

1 răspuns:
| Ddyiaannaa a răspuns:

Pai nu il urmaresc si nu stiu sa iti spun dar este un sait cu multe filme telenovele si altele si iti da toate episoadele iar pe cele care nu le-ai vazut le poti vedea acolo ca iti da ei ce episod vrei sa vizionezi deci sper ca asta te ajuta:Thriller | Filme Gratis iti da acolo la cautare ce film vrei doar trebuie sa scrii si sunt si un pic mai jos categori trebuie sa alegi una animatie drama comedie... succes, noroc!
fundita?