| P3trutz a întrebat:

Buna TPU in legatura cu serialul Lale am vazut ca personajul principal Lale a murit intr-un accident, cum se poate ca actorul principal sa moara la inceputul filmului, oare ai va pune numele fiicei sal Lale si ea va fi personajul principal, sau mama ei Lale adevarata isi va reveni din moarte?

Răspuns Câştigător
| metcanstefania a răspuns:

Nu a murit...lale o sa-si revin si o sa le spuna tuturor ca unchiul sotului ei a urmari-o si accidentul s-a produs din cauza lui

1 răspuns:
| cristinna23 a răspuns:

Nu a murit, e in coma