| P3trutz a întrebat:

ma uit la un serial: LALE si aseara in ep 33 a aratat ca LALE a facut accident si a murit, cum e posibil sa moara personajul principal, si oare cum va continua filmul fara LaLe, eu cred ca ai va pune numele LALE ficei sale si ea va fi actorul principal.

2 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Ma uit la lale love struck:X dar nu cred ca va muri pentru ca e personajul principal:*:*pa, pa o zi bunalove struck

| Swaggiiee a răspuns:

Nu. LALE isi va reveni. Pentru ca (cum ai spus si tu) ea este personajul principal. Si este in moarte cerebrala. FUNDA?