| LaviniaMaria98 a întrebat:

Ma uit la un serial numit Lale Devri, aseara doctorul a spus ca Lale a murit...Cum se poate sa moara rolul principal, sa fie atat de urat? Ea si-a vazut tatal murind, a suferit mult, a avut acum un accident si a murit.Copilul traieste? M-am uitat pe youtube dar nu inteleg nimic fiindca mai e un personaj! Nu vreau ca acel personaj sa-i ia rolul lui Lale nu e corect ce s-a intamplat! Va rog sa-mi dati detalii despre ce se va intampla in continuare plsssssssssss FUNDA Si unde as putea vedea urmatorul ep

5 răspunsuri:
| alynutza99 a răspuns:

Eu nu cred ca a murit.Probabil vor mai trece cateva episoade si va aparea iar din senin.Au mai fost multe filme de genul acesta.Dar uita.te aici gasesti tot serialul... http://www.efilmeseriale.com/serial/category/lale/ Fundaa?:D

| alynutza99 a răspuns:

Dar uita.te pe site.ul care ti l.am dat.Vei vedea toate episoadelehappy

| myreluca12 a răspuns:

crying...a murit...dmne nu-mi vine sa cred.da nu inteleg dc apare o alta fta.si dc au inceput sa apara poze pe internet.de parca ea ar fi personajul principal. lool.m-am enrvat putin.cam ciudata povestea asta.cand credeam ca lale si cinar vor ramane fericiti pana la adanci batraneti.acumm.moare mie nu-mi place de noul personaj nici nu-mi mai vine sa ma uit la serial crying

| victor191154 a răspuns:

Da.Lale din pacate moare.Dar totusi Cinar trebuie sa isi continue viata.Desigur ca Yesim il vaneaza tot timpul.Cinar chiar daca o iubeste intelege ca nu e bine sa fie cu ea si isi cauta o nevasta.Asa da peste Toprak.Iar de aici nu am vazut nici eu.happy

| emiliamacarov a răspuns:

Lale, cred ca a murit pentru ca la spital i-au scos aparatele. Nici mi-e nu-mi place personajul cela care zic ca-i Lale. Nu-i corect sa moara personajul principal dar daca asa-i serialul. Problema e ca luni pana joi nu ma pot uita la Lale ca e prea tarziu si trebuie sa merg la scoala.