| DamiPapucii a întrebat:

in Pariu cu viata ioana moare?

Vreau multe fff multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Nu. Nu moare, deoarece este personajul principal. Dar in unele filme, a murit chiar personajul principal, si filmul a continuat.

Funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nup

| blueangel99 a răspuns:

Da, cred că moare. >_

| MissAvocado a răspuns:

Buna! Nu ai de ce sa-ti faci griji deoarece Ioana nu va muri niciodata deoarece este un personaj principal, si daca moare serialul s-ar termina, dar din cauza ca nu e decat inceputul serialului ioana o sa fie ok big grin funda?

| mihaimike15 a răspuns:

Da cred ca moare deoarece in ultimele faze din episodul de luni au fost cand i se facea resuscitare si secventele din episodul urmator toata lumea era trista si maicasa adica fosta mama a lu andrei spunea '' debea ce am cunoscut-o'' si tot asa... so i think it will die

| tesss a răspuns:

Nu. sti dc ptc sar termina filmul e rolul principal. FUNDA

| hotterinsummer a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu!:-s