| moni_9070 a întrebat:

Moare sau nu Ioana in filmul pariu cu viata?:-s

8 răspunsuri:
| marina28 a răspuns:

Nu cred ca moare! E personaj principal si plus ca daca moare se pierde interesul si producatorului nu i'ar conveni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că moare! Nu ar avea logică. Dacă ar fi murit, cum sunt şi printre primele episoade, nu ar mai fi personaj principal!

| moni_9070 explică:

Sa speram ca asa e:-s insa dupa secventele din viitorul episodsad nu stiu ce sa cred. vai abia astept saptamana viitoare sa vad episodulbatting eyelashes

| cricrisscrissy a răspuns:

Nu...normal/...doar e personajul principal

| lulutzalulu a răspuns (pentru cricrisscrissy):

Nu cred ca va muri! este personajul principal deci...Totul depinde de ea! sper sa nu moarasad

| McFlurry a răspuns:

Nici eu nu sunt prea sigur, dar cred ca nu va muri ca ar pierde tot interesul serialului, iar faza cu picatura de apa cazuta pe obrazul ei a fost crima :X si mie cel putin mi-a dat de inteles ca acea picatura insemna viata ei. ori nu am priceput eu bine.

| demetrria a răspuns (pentru McFlurry):

Ai dreptate McFlurry prima oara am crezut ca picatura de apa o sa-i cada pe pleoape si o sa se trezeasca.

| WeArePain a răspuns:

Pe mine m-a prins in mreje serialul asta...Pur si simplu astept lunea ca ziua de salarlaughing). Sper sa nu moara Ioana ...Ar fi o lovitura in ratingul acestui serial minunattongue