| Zuzy_5165 a întrebat:

Hey! voi credeti ca moare Ioana, din Pariu cu viata?

Răspuns Câştigător
| Sophie06 a răspuns:

Nu putem compara pariu cu viata cu toate prostiile de telenovele cum este narcisa salbatica deoarece este un alt gen de serial, si ioana nu are cum sa moara pentru ca este personajul principal. poate doar va fi in moarte cerebrala dar cu siguranta isi va reveni

12 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu moare nimeni

| Anonymus314 a răspuns:

Nu

| Đϋffγ a răspuns:

Eu nu cred, pentru ca ea e personajul principal :d

| MCRgurl a răspuns:

Nu are cum ca e pers principal la pariu cu viata dupa ce se termina secventele ai sa vezi ca andrei si ioana sunt in varf

| MioaraParalescu a răspuns:

Nu! cred ca e in moarte clinica.Doar e personajul principal! dar totusi daca ai vazut secventele de lunea viitoare te-ai convinge.

| MyYLife a răspuns:

Clar ca NU.Cum se intampla si in alte filme; cica moare si ingropa pe altcineva sau a fost o coincidenta bla bla bla.Intelegi uh:d

| asjkldfg a răspuns:

Nu e personajul principal! Si in plus o aratat momente din episodul urmator si era si ea

| Voluntar a răspuns:

Pai a murit!

| Dragonasu47 a răspuns:

Sa moara da-o in masa, copii de azi ( ma rog, aici ma refer in special la baieti, la fete se mai iarta asta ) stiu doar: Pariu cu Viata, Narcisa Salbatica, Iubiri secrete, Mireasa pentru fiul meu, Metin2, Facebook, Hi5, laba, iar facebook, iar laba. Si se plang ca nu isi fac si ei prietena si ca sunt grasi...

| Gesara a răspuns:

Pariu cu viata e o porcarie

| NarcysCatalyn a răspuns:

Da cred.

| Zuzy_5165 explică:

Da mersi...tot nu am aflatsad