| Andreea_3355 a întrebat:

M-as uita la film, dar nu mai stiu la ce. Imi spuneti si mie cateva filme gen comedie, romantice sau animatie.
Poate fi si alt gen, dar sa merite sa fie vazut.
Multumesc

6 răspunsuri:
| allex4369 a răspuns:

Transformers, spionul din vecini, pronce of persia, etc. Sunt o gramada. Poti sa cauti pe net si iti va da o multime de alte filme tari, dar acestea trei sunt prontre preferatele mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taking 5
waiting for forever
fired up

| deniedaccess a răspuns:

Tangled...e comedie, e romantic si e animatie si ce e mai important:e foate fain:X:X:X... FUNDA?batting eyelashes

| Silviu17 a răspuns:

Iti recomand filmul RIO e super! E animatie si comedie!

| Luana_5142 a răspuns:

Incearca Armagedon! Frumos film!

| Ally_2086 a răspuns:

Uite cateva idei : The Holiday, What Happens In Vegas, Life As We Know It, Just Go With It, Failure to Launch, From Prada to Nada, Remember me
Sper ca ti-am fost de ajutor! Vizionare placuta!