| punkiiicmm a întrebat:

mai demult am vazut un film dragut daur nu stiu cum se numea! Era vorba despre 2 bune prietene care vroiau sa isi faca nunta la aceeasi firma. Dar nu in aceeasi zi, ca sa fie domnisoare de onoare una la alta...Pana la urma au fost programate in aceeasi zii. Dupa au inceput sa se certe si incercau sa se faca una pe alta sa renunte la nunta.Dar intr-un final s-au impacat in ziua nuntii. FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Filmul despre care vorbesti tu este Bride Wars si este genial.Eu m-am uitat de o gramada de ori la acest film si mai merita vazut.Cand le vine ziua nuntii doar cea bloanda se casatoreste, iar cea bruneta nu dar in schimb ramane cu fratele celei blonde. Cele doua mirese se impaca intr-un final. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Bride Wars cu Anne Hathaway si Kate Hudson...

| pure9 a răspuns:

Bride Wars