| vitamina1 a întrebat:

Stiti cumva un film cu 3 domnisori de onoare si 3 domnisoare de onoare care merg la nunta a 2 prieteni si acestia trec prin mai multe peripetii cum ar fi unul din ei de culoare le arata fundul celor 3 domnisoare din masina i si agata sfarcul intr o bolta, un tip musculos care se urineaza pe o domnisoara de onoare care avea un tatuaj mai multe chestii nu stiu cum sa v a explic filmul se numea ceva de genul 'DOMNISORII DE ONOARE" nu stiu cum se numeste caut de cateva zile si nu l gasesc. Sper ca am fost destul de explicit ma intereseaza macar sugestiile si parerile...multumesc

1 răspuns:
| Sileghenyrisarar a răspuns:

Aaammm. Pai eu cred ca e Marea Mahmureala. E un film de comedie. Dar te anunt ca e foarte greu de gasit.