| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna TPU happy.
Mi-am adus aminte de un film, pe care l-am vazut acum mult timp..ma puteti ajuta sa il gasesc?
Ceea ce imi amintesc: O femeie casatorita (care avea si o fata) a murit. Ea scrisese inca de cand era tanara niste caiete, ca niste jurnale. Tatal i-a dat parca in fiecare an cate un caiet fetei, sa il citeasca si sa traga niste invataturi. Filmul parca era de fapt povestea pe care mama a scris-o, si fata o citea. va suna cunoscut?
O seara frumoasa in continuare! happy

1 răspuns:
| Carmen100 a răspuns:

E dimineata, multumesc. Imi dai funda?