| AlexForEver a întrebat:

Naruto va avea rinnegan?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. urmaresc Manga si am vazut si anime pana pe la 314...
Ideea e ca Masashi in tot animele a incercat sa creeze o stare de egalitate intre naruto si sasuke. Iar acum in manga, in ultimile capitole, sasuke pare cu mult lasat in urma de naruto... daca ar mai avea si rinengan ...ehehe laughing

| Cristina27061999 a răspuns:

Nu sad

| 1234dany5 a răspuns:

Nu! cum sa aiba rinnegan? Deocamdata doar Pein are (adica a avut) si Madara. Naruto n-are nici-o legatura cu ranninganul si nu cred ca va avea! El poate doar controla modul sage (la fal ca Jyraya dar mult mai bine) deci rinnegan nu va avea nicdecum. Funda? big grin

| Lorodana a răspuns:

Nu, nu va avea!

| Faruece a răspuns:

NU va avea cu siguranta, o sa aflii de ce mai incolo in Manga!

| KittyKa a răspuns:

De unde stiti voi -.-' Pana acum (manga e on-going, inca nu s-a terminat, deci n-avem de unde sa stim) nu are rinnegan, dar se spune ca el, Naruto, este reincarnarea lui Rikudou Sennin. Deci, s-ar putea sa aiba, cine stie. happy