| Scarabeul a întrebat:

Si totusi daca naruto va avea rinnegan va fi o diferenta? va fi mai puternic si daca da ce puteri va avea cu rinnegan?

4 răspunsuri:
| 0000001 a răspuns:

Scuze nu te pot ajuta, vreau sa postez cat mai multe raspunsuri pentrut a trece de rangul de junior.

| aisberg a răspuns:

Naruto va avea Rinnegan? De cand? Mai degraba Sasuke e cel care va reusi sa-l invete deoarece are Sharingan.zic si eu.

| Scarabeul explică (pentru aisberg):

Oof va avea pentru ca ca si nagato are rinnegan pentru ca e din clanul uzumaky si naruto e din clanul uzumaki si va trezi si el rinnegan si din al-2lea motiv atunci cand itachi i-a dat cioara aia cu sharingan in ochihappy

| Mario-Gabriel_Chiorniță_1999 a răspuns (pentru Scarabeul):

Doar Sasuke are rinnegan pentru ca intr-o perioada moare si vorbeste cu Eremitul celor sase caii... Eremitul ii da din putere lui Sasuke si face rinnegan (T.INFINIT). Si Nagato avea ochii de la Madara, dar atunci cand a murit Nagato (Madara) Adica Obito (Fostul coleg al lui Kakashi care i-a dat sharinganul) ii fura ochiul pentru a chema statuia gedo si pentru a deveni jinchiuriki al lui 10 cozi... Si pentru al invia pe Madara.