| anonim_4396 a întrebat:

Cind naruto va avea rinnegan si de ce?(fundoi)

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Ai dreptate, deja naruto e jinchiriki ar fi o prostie ca kishimoto sa ii dea rinnegan....ar fi prea de tot, ar fi mai ceva ca Rikudo sennin + ca kishimoto a spus-o clar ca nu vrea sa exagereze deci de aici se conclude ca naruto nici in visele lui nu va avea Rinnegan, pare rau sa va tric visele dar asta e adevarul sad

22 răspunsuri:
| SalvatoreLeon a răspuns:

Chiar daca Naruto va avea rinnegan tot nu se va compara cu Rikudou Sennin fiindca Rikudou avea rinnegan +10 cozi sigilat in el adica pe kurama + celelalte 8 bijuu si controla perfect + mai avea si toate tehnicile din lume asa ceva nu va exista

| iuli000 a răspuns:

Ca sa ai rinnegan trebuie sa ai Mangekyō Sharingan si sa ai ADN-ul clanului Senju. naruto are ciora de la itachi adica Mangekyō Sharingan iar mama lui este din clanul Senju. deci se poate. ai inselet de ce se poate?

| Nelyu17 a răspuns (pentru iuli000):

Nu se poate.laughing>citeste raspunsurile de mai sus si vei intelege de ce.

| wizopo2 a răspuns:

Nu se stie nici daca va avea sau nu. Oricum Kishi nu cred ca sa-i puna Rinnegan. Deja e puternic avandu-l pe Kurama alaturi si stapanind modul Bijuu.

| Nelyu17 a răspuns (pentru AlexanderTheG):

Am vazut pe youtube...foarte iteresant... iata de ce intreb.

| AlexanderTheG a răspuns (pentru Nelyu17):

Si eu, fani naruto devin din ce in ce mai agresivi cu imaginatia straight face
Imi dai funda?batting eyelashes

| Nelyu17 a răspuns (pentru AlexanderTheG):

Nu sunt agresiv cu imaginatia. darrrr ARD DE NERABDARE SA APARA MAI REPEDE EPISOADELE DIN MANGA

| AlexanderTheG a răspuns (pentru Nelyu17):

Exact...

| Andrey2002012 a răspuns (pentru AlexanderTheG):

Mha s-a terminat seria manga si naruto are rinnegan deci esti un mare dobitoc

| AlexanderTheG a răspuns (pentru wizopo2):

Ai dreptate, deja naruto e jinchiriki ar fi o prostie ca kishimoto sa ii dea rinnegan....ar fi prea de tot, ar fi mai ceva ca Rikudo sennin + ca kishimoto a spus-o clar ca nu vrea sa exagereze deci de aici se conclude ca naruto nici in visele lui nu va avea Rinnegan, pare rau sa va tric visele dar asta e adevarul sad

| Alexandro9050 a răspuns:

Probabil va lua ochii lui sasuke sau tipului celalalt di clanul uchiha. imi scapa nu mele acum

| DieHarD a răspuns:

Naruto are deja un fel de tehnica oculara numita SAGE

| Eferalgan a răspuns:

Da il va avea... deoarece si mama si bunica lui se trang din eremitul celor 6 cai... deci e logic

| LoveYouLikeAIdiot a răspuns:

Este foarte probabil ca naruto sa aiba rinnengan deoarece provine din clanul Uzumaki; clan care vine din clanul Senju clan detinator de drept al rinnenganului + ca el este reincarnarea eremitului celor 6 cai care avea rinnengan + el are cioara aia de la Itachi cu ochiul lui Shisui cu care poate deschide rinnengan oricand (dar cred ca o va folosi pentru al aduce inapoi pe Sasuke) Deci Amice sunt sigur ca va avea si rinnengan.

| Nelyu17 a răspuns (pentru LoveYouLikeAIdiot):

Te sustin la faptul ca naruto provine din clanul uzumaki si alea alea. gresesti cind spui ca are cioara de la itachi si bla bla bla. in manga naruto s-a intilnit cu itachi si acesta a omorit cioara fiind nefolositoare. si cioara aia nu are nimic cu rinneganul...

| LoveYouLikeAIdiot a răspuns (pentru Nelyu17):

Nu m-am uitat la aia.da chiar a omorat cioara dar nu inteleg de e era nefolositoare pentru ca acel ochi al lui shisui putea face foarte multe in plus cioara din cate am inteles eu era pentru sasuke... dar oricum multumesc de reply e bine ca acum stiu si eu de cioara

| Nelyu17 a răspuns (pentru LoveYouLikeAIdiot):

Era nefolositoare deoarece itachi sa folosit de ea ca sa scape de edo tensei ..si ochiul trebuia sa se activeze tocmai peste 10 ani.

| iuli000 a răspuns (pentru Nelyu17):

Se poate activa din nou cu ADN-ul lui hashirama senju

| Sara_Skittles_1993 a răspuns:

Probabil ep viitor (670, E MAINE), bestile cu cozii il vad pe naruto ca pe rikudou senin, plus ca in ep 329 apare naruto in sub constientul tuturor bestilor si seamana cu el!

| Nelyu17 a răspuns (pentru Sara_Skittles_1993):

Dupa capitolul 670 am inteles ca atunci bestiile il vedeau pe naruto (il asemanau) cu Asura.

| BmX_9225 a răspuns:

Nu cred ca va avea rinnegan; singurul care a avut rinnegan (in afara de Rikudou)a fost Madara Uchiha si nu se stie cum a facut acest lucru, dar se presupune ca ar trebui sa aiba Eternal Mangekyou Sharingan (Madara la avut) pentru al "trezi".Si singurul care mai are Eternal Mangekyou este Sasuke.Deci s-ar putea ca el sa obtina rinnegan.

| Alberto97 a răspuns (pentru BmX_9225):

Mada a obtinut rinnegan inainte sa moara daca vrei sa stii si naruto o sa il aiba cu ajutoru lu sasuke sau a lui itachi

| Nita_Alexandru_1999 a răspuns:

Naruto cand va fi jinchuuriki lu 10 cozi atuncea o sa dobandeasca sau chiar inainte Rineganul.