| katherine1336 a întrebat:

Nate cu cine o sa ramana in Gossip Girl? Mi-ar placea sa fie cu Serena sau Jenny... Serena o sa ramana cu Dan? Nate cu cine va fi?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nate nu va rămâne nici cu Serena nici cu Jenny, ci cu Sage Spence, iar Serena se va căsători la final cu Dan Humphrey.

| Elimalicri a răspuns:

Nate ramane cu Sage (un personaj care apare doar in ultimul sezon, daca imi aduc bine aminte, mai mica decat Jenny de varsta), dar oricum nu prea se face mare tam-tam legat de ei. Serena se casatoreste cu Dan in ultimul episod. Finalul e, din punctul meu de vedere, mult prea brusc si prea abrupt. Jenny paraseste serialul undeva prin sezonul 4 cred. (cea mai mare greseala posibile, fiindca eu o adoram). Nimic n-a mai fost la fel dupa plecarea ei.