| Rmonster a întrebat:

Nu stie nimeni acel film cu un copil care este pus intr-un cos si il apara un sarpe, cu faraoni, cu o piramida ce are intrarea pe sub apa? Era mai demult la tv..acum 5-6 ani si as vrea sa-l revad. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Saibot95 a răspuns:

Stiu filmul! Este foarte frumos...se numeste "Al saptelea pergament" sau The Seventh Scroll.

2 răspunsuri:
| momo0988 a răspuns:

Al saptelea manuscris..http://3n1.do.am/publ/fantezie/the_seventh_scroll/12-1-0-524 il poti vedea aici!

| momo0988 a răspuns:

Nu merg subtitrarileeee...scuze.