| sori1999 a întrebat:

Buna TPU nu stiti a aparut desenul animat Mulan III? Va rog dau funda...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut.Probabil Mulan II nu a avut un mare succes si nu si-au permis sa faca si al treilea film.

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

In schimb, a aparut un Mulan cu actori, turnat in China (Adventure, Drama) dupa Mulan I.
Pe asta l-ai vazut?

| sori1999 explică (pentru Leocerba):

Nu dar e desen animat sau film?

| Leocerba a răspuns (pentru sori1999):

Si desenele animate se pot numi filme.
Mulan de care-ti zic eu e film cu actori.Baiul al mare nu-i ca personajele sunt oameni adevarati (actori) ci ca nu are cum sa apara Mushu, daca se foloseste conceptul asta sad

| sori1999 explică (pentru Limonadaaaa):

Bine daca a aparut imi dai si un link cu filmul?!