| Ligia_5960 a întrebat:

Buna TPU

Nu stiti daca va aprea filmul Goal 4? As fi foarte curioasa sa aflu daca mai urmeaza un film dupa cele 3 care au fost deja si care mi-au placut foarte mult mai ales primele doua.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Anonym08 a răspuns:

Nu cred, ar fi fain dar de 2 ani nu sa mai facut 4, al 3 este plictisitor

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor recunosc ca goal3 nu a fost cine stie ce dar in filmul goal 3 sti ca a murit acel om pe teren deoarece nu sia facut analizele de sange asata vrea sa zica in acel filwinking