| Daniel_4881 a întrebat:

Stiti vreun film trist asemanator cu "The Last song"?

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Dear john, nu vreau funda, sigur o sa-ti placa e f tare identic cu last song

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

The notebooklove struck nu prea seamana, dar este superb

| Bunny a răspuns:

Daca vrei un film trist, iti recomand "Blind dating". Azi l'am revazut la tv(e a2a oara cand il vad si pot sa spun ca la filmul asta chiar am plans).
Altele:The blue lagoon(o sa fie mereu unul din preferatele mele).
Titanic(vechi, frumos, vazut de mine de cel putin 10 orilaughing
Heart breakers
I am legend
Mr. Nobody(absolut genial filmul)
The law abiding citizen
How to make love to a woman
Requiem for a dream
Hairspray
Hurt
Slumdog millionaire
Ten inch hero
Accidents happen
After life
8 mile
Get rich or die tryin'
Half light
I think I love my wife
Remember me
Hancock
Salt
Benjamin Button
Madea si reuniunea de familie(alt film superb si foarte inspirat din realitate)
etc.
Nu stiu daca vreunul e asemanator cu The last song, pentru ca nu l'am vazut, dar filmele enumerate de mine sunt geniale si cu siguranta iti vor placea cateva dintre ele. Sper ca te'am ajutat:*

| iFollowRivers a răspuns:

Love storyy!

| Sunshinee a răspuns:

Remember me, if only, ghost (cu patrick swayze), letters to juliet mai e dragut (:

| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Aaa... drama? Pai Remember Me, dar mie mi s-a parut mai mult comedie(de dragul lui Parkinson).

| momo a răspuns:

Atonement... m-a emotionat foarte mult

| luizza95 a răspuns:

A walk to remember

| andreeeeeeeea a răspuns:

Sau sweet november :X e vechi dar merita