| BalonassDeSapun a întrebat:

Pe 6 februarie incepe Pariu cu viata.
Pentru toti fanii Pariu cu viata... ce fata va place cel mai mult? Dar baiat?
Si cine stie pe cineda afara din LaLa Band?

Răspuns Câştigător
| Izomer a răspuns:

Bună Iulia`happy In primul rand o sa o deie afară pe Ioana, deoarece vine aia nouă. Cora dar pană la urma tot o sa revina Ioana pentru că e pesonajul principal dintre fete.

De cine imi place?
Greu de zis:X De toti :X :X "Cand eu zic lala voi spuneti?"

5 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Mie imi place de toti actorii dar in special de Ioana, Vlad, Andrei si Cristi.In realitate il cunosc pe Vlad Gherman (Vlad), e verisorul meu de gradul 2.mama mea si cu a lui sunt verisoare drepte.

| BalonassDeSapun explică:

Tie nu-ti place...altora le place big grin

| grgdlk a răspuns:

Nesuferit film plin de actori nesuferitit, Amercani se vad nebunii aiaoh go on

| Mrs98Styles a răspuns:

Imi place de Cristi, Sara, Anca, Gloria si Andrada! O da afara pe Ioana, dar apoi se intoarce! Funda?

| Andr3yutzu_4059 a răspuns:

Pai desigur mie imi plac personajele principale, si cred ca o va da afara pe Ioana.Dai funda? plssss