| Patyi a întrebat:

:* Am si eu o intrebare pentru fanii serialului Pariu Cu Viata. stie cineva cand vor avea urmatorul concert LALA band?

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

2 iunie 2012 la Arenele Romane

6 răspunsuri:
| Patyi explică:

@EmmyEu, eu nu am intrebat cat costa intrarea. am intrebat pe ce data se va tine urmatorul concert. oricum nu-mi pasa cat costa:X

| andraanamaria98 a răspuns:

2 Iunie! Fix de ziua mea!

| Pitiicaa a răspuns:

Pe 2 iunie. A dat si la televizor.

| Fantasy991 a răspuns:

Daca cauti pe internet sigur gasesti. Funda?

| SnowBal a răspuns (pentru Fantasy991):

Deci ma sunteti nisti oameni foarte foarte + 10000 foarte NESIMTITI. Deci cum putti sa scrieti astfel de raspuns cica,, Daca cauti pe internest sigur gasesti. Funda?'' Sa nu mai spun ca este un raspuns tampit si cersetor de funde

| AndreeaEmma a răspuns:

Da pe 2 iunie la Arenele Romane. Dar eu acum nu stiu sigur cat cost intrarea... dar poate e gratuit ca cele 2 concerte din mall.