| LalaZu11 a întrebat:

Va place pariu cu viata si lala band? FUNDITA...

Răspuns Câştigător
| Adriiianaaa a răspuns:

Da imi place foarte mult love struck. Este foarte interesant happy. Mai ales ca unele secvente din film sunt din viata reala si sunt multi carora nu le place acest serial, dar poti sa inveti multe din film. [Parerea mea. ]

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da imi place dar nu ma omor prea tare

| LalaZu11 explică (pentru mona):

Mie imi place mult...Dar avem diferite gusturi...suntem oameni.

| oOSaritaOo a răspuns:

Eu nu sunt obsedată de Pariu cu viața și de lala band, dar îmi place, adică mă uit în fiecare luni la ei pentru că îmi place să văd ce se mai întmplă. Când m-am uitat prima dată, la primul episod am continuat să mă uit deoarece era un serial despre adolescenți și era cât mai aproape de adevăr, dar acum s-a cam dus...

| raullik007 a răspuns:

Mie unul nu..nu stiu de ce dar nu imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mi se pare dragut, dar nu ma omor cu el. m-am uitat la cateva episoade, dar nu imi gasesc niciodata timp suficient, chiar daca mi-as dori.

| dragoilidia a răspuns:

Da foarte mult! imi place de toate peronajele! este un serial foarte interesant.

| SlymOvy a răspuns:

In mare parte da

| LalaZu11 explică:

Nu pot sa cred ca nu va place!
Mie imi place la nebunie, dar dupa cum am mai zis oamaeni diferiti, gusturi diferite...
Pupici! LalaZu11.

| ana305 a răspuns:

Iubesc acest serial il ador chiar. nu am pierdut nici un episod sper ca sezonul 4 sa inceapa cat mai repeda va pup!