| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care s-au uitat aseara la Next Top Model by Catalin Bote. : Vi s-a parut corect ca a fost eliminata Lucia? Mie nu, consider ca si Emma a avut o MARE parte din vina! Era mai mica, deci trebuia sa o respecte pe Lucia.:-| Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Si eu am fost foarte nervoasa ca a eliminat-o pe Lucia, si sunt singura din calsa cu parerea astalaughing. Toti spun ca merita sa fie eliminata, dar in fond si la urma urmei, nici eu sa fi fost in locul ei nu i-as fi acceptat sau suportat jignirile aleia. Pentru ca din moment ce e 'dubla' fata de ea, ma rog, vorba vine, as cere si eu respect; nu vine aia de 16 ani sa vorbeasca asa cu mine, ca pana una alta nu ne tragem de sireturi. Si Catalin avea o problema cu ea inca de prin primele emisiuni. Ea e singura care a slabit, si ea se chinuia sa pozeze, se chinuia sa iasa totul foarte bine.
Asta e.
Sper ca ti-am fost de folos! Numai bine!
P.S: Nu am fost de acord cu tine pentru a-mi acorda fundita, poti sa nu-mi dai, eu ti-am spus doar parerea mea, pentru ca nu puteam trece idiferenta peste intrebarea asta din moment ce suntem de aceeasi parere.
Numai bine!

7 răspunsuri:
| ChristineW a răspuns:

rolling on the floor Pai, cu varsta nu sunt de accord. Sunt toate bagate in acelasii concurs, trebuie sa se descurce la fel de bine indiferent de varsta. Deci amandoua trebuiau sa se trateze de la egal la egal. Dar Lucia a inceput sa o faca proasta si nu mai stiu cum. Eu cred ca este correct deoarece in acesta cariera iti trebuie maturitate si disciplina.

| Bylok a răspuns:

Bote avea o problema cu Lucia(nu o suporta, nu ii placea numic din ce facea). Cand s-au intamplat toate lucrurile Lucia era foarte suparata ca Bote nu o apreciaza si mai apare si proasta de Emma cu fitele ei de copil rasfatat(emma nu are ce cauta la acea emisiune ptc nu stie sa se comporte ca un om matur)...normal ca Lucia s-a enervat, zi si tu ce avea sa faca? sa stea si sa o asculte pe Emma cum o jignea?! Nu!

Bote o apreciaza pe Emma, a avut de atatea ori motive sa o elimine si nu a facut-o. Emma are 16 ani si are toate posibilitatile sa fie next top model,numai ca nu are personalitate, nu stie ce e cu ea, e un copil care nu stie ce vrea.

Imi pare rau pentru Lucia!

| AnamariaSiAtatFacarilor a răspuns:

Buna SandrA! Si mie imi pare ffoarte rau ca a iesit Lucia dar chiar nu trebuia sa o stropeasca asa rau pe Emma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar si Emma a fost vinovata. DACA LUcia nu arunca cu apa, nu se intampla nimic. Ar trebui sa o dea afara si pe Emma, prea se da cu fite mi se pare. Si Madalina ...hmmm, e buna la pozat, Ctaalin a zis-o. Nuj daca are silicoane si nu ma intereseaza, cu Madalina nu am nimic. Ma bucur ca au eliminat-o pe Inga. NU inteleg ce frumusete au vazut la ea! Si nici macar nu stia sa pozeze! Statea acolo de decor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lucia a sarit la bataie de aia a eliminat-o. Nu se intampla nimic daca nu sarea la bataie.
Bafta

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Eu nu vroiam sa o dea pe Lucia afaracrying

| Andreea6031 a răspuns:

Mi se pare corect că a eliminat-o pe Lucia, deoarece ea s-a mai luat și de alte fete în emisiunile precedente. Emma e mai mică și ar fi trebuit să înțeleagă și celelalte că încă nu poate gândi la fel de matur ca ele. Personal, cred că și Mădălina ar trebui eliminată. Mai ales că are și silicoane, ceea ce tocmai Botezatu spunea că nu este permis.