| Floryn9 a întrebat:

S-a terminat mai de mult "Furtuna pe Bosfor", cand da sezonul 2? Eu am vazut ca din toamna...dar am urmarit si au inceput alte seriale.

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Aici spune ca deja s-a terminat sezonul 2 in august la kanal d
Aug 02, 2016
Nu rataţi azi ultimul episod al sezonului 2 din „Furtună pe Bosfor"!
Astăzi, de la ora 20.00, Kanal D va difuza ultimul episod din sezonul al doilea al producţiei...
deci uite linkul se pare ca ai ratat tot sezonul 2.

http://www.tvmania.ro/tag/furtuna-pe-bosfor

| Floryn9 explică (pentru CatalinVictor1985):

Curios! Eu am urmarit Kanal D si nu am vazut...dar sper sa gasesc online.