| fanmiraculos a întrebat:

Mi-ați putea recomanda câteva seriale turcești de dragoste/dramă(să nu aibă legătură cu istoria, vă rog)?
O să vă las numele serialelor pe care le-am văzut/le văd, ca să nu mă trezesc cu numele lor.
Bahar - viață furată
Sezonul cireșelor
Dila
Ziua în care mi s-a scris destinul
Gunes
În bătaia inimii
Cu capul în nori
Furtună pe Bosfor

5 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Ezel,1001 de nopti si nu mai stiu dupa nume la ce m-am uitat.Sunt frumoase aceste 2 seriale turcestibig grin

| sweetangels a răspuns:

Dragoste infinita. De departe cel mai bun!

| Elenna431 a răspuns:

Trandafirul negru
Feriha
Ruya
Lună plină
Dragoste infinită
Drumul lui Emir
Elif

| Blazinny a răspuns:

Dacă ţi-a plăcut Guneş presupun că o să iţi placă Ask Laftan Anlamaz, nu este cu babe, vechi ca panaramele de pe Kanal D.

| Donesan_Gabriela_1997 a răspuns:

Buna, eu urmaream acum ceva timp Ezel si Iubire ascunsa. Apropo, sunt superbe. happy