| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU!
S-a uitat cineva aseara la "Activitate paranormala"? Eu am urmarit putin din curiozitate si sincer mi s-a parut foarte interesant doar ca nu am urmarit finalul. Imi poate spune cineva ce s-a intamplat?
Sau stiti cumva cand este reluarea?

Răspuns Câştigător
| LikeGreen a răspuns:

Da happy
Pai demonul ala a intrat in ea in aa 29 a noapte si a stat vreo 3 ore in picioare uitandu-se la iubitul ei cum doarme dupa care s-a dus in bucatarie
si dupa a strigat numele iubitului ei
El s-a dus in bucatarie si acolo s-a auzit zgomote de bataie si dupa a venit ia in camera sus si a aruncat cu iubitul ei in camera
la sfarsit spune ca el a fost gasit mort in casa iar pe ia nu a gasit-o nimeni niciodata laughing

2 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna,eu m`am uitat si nu m-a impresionat deloccc!
la final demonu intra in fata si l-a omorat pe iubitul ei... apoi ea nu a mai fost gasita.
:-s

| Krauser a răspuns:

Fata este posedata si il omoara pe baiat, iar in ultimele secunde se uita cu o fata de demon la camera si se incheie filmul, apoi scrie ca politia ia gasit cadavrul si de fata nu sa mai auzit nimic.P.S. mai este si partea a 2-a si parca si a 3-a