| RRDwashere a întrebat:

Sa fiu scurt: Filmul este horror. Personajul principal este regizor, filmul incepe cu visul lui in care viseaza o fata care iese din mare. A doua ii vine o idee de film si face casting. La casting apare fata din vis care este acceptata fara probleme. Ea de fapt este ceva malefic si ii omoara pe toti din echipa regizorului si chiar si pe fiica acestuia parca. Nu mai stiu exact toate detaliile ca l-am vazut mai demult. Va rog sa-mi spuneti daca stiti despre ce film este vorba. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| M25M a răspuns:

Imi suna cunoscut, am vazut un horror nipon care avea povestea aceasta.
http://www.youtube.com/watch?v=IG_bMvPbaeE