| Rush a întrebat:

Stie cineva cum se numea filmul ala cu un nebun(psihopat) care a creeat un concurs imaginar de fapt pentru niste asazisi concurenti dar de fapt el si cu cine mai era ii omoara unul cate unul si tot asa e un film actiune/criminal si chiar putin spre horror, multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Este vorba de celebra seie horror Saw.

| 1n3x a răspuns:

Cred ca te referi la Saw (1, 2,3, 4,5,6)

| Rush explică:

Saw nu este sigur, ca nu e cu masca sau altceva nu e horror

| Rush explică:

Nu era genul ala, ala e horrror eu am zis PUTIN spre horror, si nu are masca sau ceva de genul cum ar fi michael myers sau jason, sau ala krueger nu stiu cum, este doar 1 mai nebun cu par lung si celalalt e gen bodyguard-ul lui si asasin, dar partea acceia nu stiu de cand incepe ca nu l-am vazut chiar de la inceput