| Star4You a întrebat:

Mai demult m-am uitat la un film in care se intampla un incident unde multi mor, dar acela era doar un vis al unei persoane. Iar acel vis era adevarat si chiar urma sa se intample. Si in filmul ala toti protagonistii isi au randul la murit. Sunt mai multe parti parca. Deci personajul principal viseaza ca se va intampla ceva rau iar prietenii nu il cred dar ce a visat el chiar era adevarat. Imi aduc aminte ca erau intr-un avion si avionul a explodat in aer si cand s-a trezit din vis nu a mai mers cu avionul dar prietenii lui nu l-au crezut si tot s-au urcat si avionul a explodat. Imi spuneti cum se chema filmul va rog? Dau funda :*

3 răspunsuri:
| FiRe00TiMe a răspuns:

Final destination se numeste. sunt mai multe parti dar ideea cu tipul care viseaza cum mor toti si dupa chiar se intampla e valabila in toate.

| Star4You explică (pentru FiRe00TiMe):

Multumesc

| Silkin_Ana_1995 a răspuns (pentru FiRe00TiMe):

Multumesc, cautam acelasi film.