| anonim_4396 a întrebat:

scuzati categoria! insa am 12 ani am profil de facebook si altele... insa e cineva care e si el de o varsta cu mine si poate e si el.....interesat,

p.s( max. 16 ani)

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Stai ca nu inteleg, iti cauti iubit? laughing

Cat de tare, cauta si tu pe matrimoniale. Fetito la 12 ani stai si invata nu mai sta cu gandul la indragosteala.

| Matei_Rodica_1997 a răspuns (pentru KellyGreen):

Cum sa nu...o prietena are 13, si a avut de la 10 primul...ce mai zici?!

| Ađřıαηηα a răspuns:

Deci laughing prima data n-am inteles ce vroiai sa zici cu intrebarea asta prosteasca, de fapt stai nici nu e intrebare e o cerere laughing afirmatie, exclamatie laughingdar dupa ce am citit-o a doua oara laughing a luminat beculetu'. WTF! Da-ti una in cap ca poate iti vine mintea la loc laughing