| fancullo a întrebat:

scuze de categorie dar e cea mai accesata deci...imi spune si mie cineva cum se numeste in realitate "Gloria" din 'The vampire diaries"? va rog frumos, e important saddau Funda

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Categoria este aleasă corect deoarece are legătură cu serialul.
Actrița se numește Charmin Lee. http://www.imdb.com/name/nm0496980/
Numai bine!

| fancullo explică (pentru Diabolique):

Mersi mult, mult.raman datoare happy kiss

3 răspunsuri:
| Valy13 a răspuns:

Nu, nu putem sa isi spunem pentru ca nu ai ales categoria potrivita. Imi pare rau dar esti o rusine pentru comunitatea noastra.

| fancullo explică (pentru Valy13):

WTF,asta inseamna ca nu stii. daca ai fi stiut imi spuneai, dar tot fraier|a ramai... big grin good luck cu prostaciunea ta