| TPUSenior01 a întrebat:

sper sa ma ajutati. 1. Cine stie filmul sau povestea "ERAGON" si 2. Daca "ERAGON 2" a fost macar regizat, din 2006 pana acum, eu zic ca trebuia sa-l faca. Stie cine unde pot gasi "Eragon 2", si daca a aparut macar? Fiecare detaliu conteaza. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu va mai apărea, s-a anulat, nu se va mai face.

| LoLiPoP101 a răspuns:

Se pare ca au dat faliment si nu va mai aparea nici-o parte...e sunt un fan, dar citeste cartea pentru ca este foarte buna (funda?)

| RAMSES123 a răspuns:

Eragon 2 nu va aparea.
Multa lume a fost de parere ca a fost foarte prost facut, si incasarile au fost sub asteptari.
Nu s-a regizat, nimic.
Va trebui sa te multumesti cu cele 4 carti.
Este totusi un zvon despre un remake...
Nimeni nu stie sigur.
Bafta